Zapraszamy do współpracy!

W trakcie wieloletniej pracy w branży budowlanej poznaliśmy dogłębnie problemy i zagrożenia pojawiające się podczas procesu budowlanego. Gąszcz przepisów, trudne procedury formalne, nieprzychylność urzędów, nieustannie zmieniające się technologie i ogromna różnorodność materiałów budowlanych często są trudne do przebrnięcia i zniechęcające dla Inwestora, a ponadto wymagają poświęcenia dużych nakładów jego energii i czasu. Jednak w dzisiejszym świecie, w którym żyjemy w ciągłym pośpiechu i nie mamy zbyt wiele czasu „dla siebie” – nie każdy może sobie na to pozwolić.

Receptą na to jest MERITUM TEAM. Nasza firma to zespół doświadczonych inżynierów i wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy we współpracy ze specjalistycznymi firmami mogą kompleksowo poprowadzić dla Państwa każdy rodzaj przedsięwzięcia budowlanego.

Slogan „OD PROJEKTU PO KLUCZ” jest w naszym przypadku niewystarczający, gdyż nasza działalność rozpoczyna się Już od Państwa pomysłu np. na budowę domu, a kończy na wysoce specjalistycznych zadaniach inżynierskich. Zakres naszej działalności jest kompleksowy. Poczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej lokalizacji i zakupie gruntu, poprzez stworzenie wymarzonego projektu i przeprowadzenie jego realizacji wraz z wypełnieniem wszelkich obowiązków i formalności stawianych przez przepisy Prawa.

Kładziemy ogromny nacisk na jakość i terminowość wykonywanych przez nas prac,
przy jednoczesnej dbałości o optymalizację kosztów! A wszystko ku Państwa zadowoleniu.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!