O nas

W trakcie wieloletniej pracy w branży budowlanej poznaliśmy dogłębnie problemy i zagrożenia pojawiające się podczas procesu budowlanego. Gąszcz przepisów, trudne procedury formalne, nieprzychylność urzędów, nieustannie zmieniające się technologie i ogromna różnorodność materiałów budowlanych często są trudne do przebrnięcia i zniechęcające dla Inwestora, a ponadto wymagają poświęcenia dużych nakładów jego energii i czasu. Jednak w dzisiejszym świecie, w którym żyjemy w ciągłym pośpiechu i nie mamy zbyt wiele czasu „dla siebie” – nie każdy może sobie na to pozwolić.

Receptą na to jest MERITUM TEAM. Nasza firma to zespół doświadczonych inżynierów i wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy we współpracy ze specjalistycznymi firmami mogą kompleksowo poprowadzić dla Państwa każdy rodzaj przedsięwzięcia budowlanego.

Slogan „OD PROJEKTU PO KLUCZ” jest w naszym przypadku niewystarczający, gdyż nasza działalność rozpoczyna się Już od Państwa pomysłu np. na budowę domu, a kończy na wysoce specjalistycznych zadaniach inżynierskich. Zakres naszej działalności jest kompleksowy. Poczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej lokalizacji i zakupie gruntu, poprzez stworzenie wymarzonego projektu i przeprowadzenie jego realizacji wraz z wypełnieniem wszelkich obowiązków i formalności stawianych przez przepisy Prawa.

Kładziemy ogromny nacisk na jakość i terminowość wykonywanych przez nas prac,
przy jednoczesnej dbałości o optymalizację kosztów! A wszystko ku Państwa zadowoleniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz zapytać o budowę - śmiało, napisz do nas lub zadzwoń. Czekamy właśnie na Ciebie

Administratorem danych osobowych jest firma MERITUM TEAM Anna Wojtkowiak z siedzibą: 60-466 Poznań, ul. Żegiestowska 23 wpisana do CEDiG, REGON 301497921, NIP 781-122-57-71. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityka prywatności.