Układanie płytek

Oferujemy Państwu w pełni profesjonalne układanie płytek ceramicznych ściennych, podłogowych, gresowych i elewacyjnych. Zajmujemy się również pracami związanymi montażem płyt z kamienia naturalnego. Nasze fachowe ekipy zrobią to sprawnie i solidnie. Świadczymy także usługę: cięcie płytek na wymiar oraz ukosowania ich pod różnymi kątami.

Zalety posiadania płytek:

  • są bardzo trwałe, odporne na zadrapanie i zarysowanie,
  • cechują się wytrzymałością na obciążenia,
  • łatwo przy nich utrzymać czystość i higienę,
  • są plamoodporne,
  • są antystatyczne – na ich powierzchni nie gromadzi się ładunek elektrostatyczny,
  • nie tracą koloru i nie blakną pod wpływem światła,
  • istnieje bardzo szeroki wybór kolorów, kształtów, faktur płytek, dzięki czemu każdy dobierze coś dla siebie

Niestety w przewrotny sposób część z w/w zalet może stanowić wadę – trwałość powłok wykonanych z płytek oraz technologia montażu sprawia, że jest to element wystroju „na lata”. Wymiana tego typu okładzin wiąże się z dużym nakładem prac rozbiórkowych.

Służymy pomocą i doradztwem w kwestii wyboru najlepszych płytek, oraz odpowiednich materiałów budowlanych takich jak kleje i fugi. Świadczymy również usługę od projektowania wnętrz do wykonania. Nasi projektanci zaaranżują każde nawet najbardziej wymagające pomieszczenie, a ekipy budowlane zrealizują te koncepcje. Dzięki specjalistycznym maszynom każde cięcie, ukosowanie lub docinanie płytek ceramicznych, glazury  lub gresów jest u Nas możliwe do wykonania.

Cenimy sobie Państwa czas i pieniądze, dlatego prace układania płytek wykonywane są szybko i w dogodnym dla Klienta terminie.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji o naszej usłudze

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz zapytać o budowę - śmiało, napisz do nas lub zadzwoń. Czekamy właśnie na Ciebie

Administratorem danych osobowych jest firma MERITUM TEAM Anna Wojtkowiak z siedzibą: 60-466 Poznań, ul. Żegiestowska 23 wpisana do CEDiG, REGON 301497921, NIP 781-122-57-71. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityka prywatności.