Remontowe i Budowlane

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Meritum Team. Z nami inwestycja zostanie wykonana sprawnie, fachowo i terminowo.

Nasz zespół specjalistów wraz z wykwalifikowanymi ekipami przy udziale firm współpracujących, zrealizuje dla Państwa każdą inwestycję. Współpracujemy z Klientami na każdym etapie prac. Pomagamy w doborze odpowiednich materiałów budowlanych, których najwyższa jakość zapewni trwałość na lata. Pełnimy również doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszych rozwiązań technicznych.

Zajmujemy się domami jednorodzinnymi, mieszkaniami, budownictwem wielorodzinnym, budynkami organizacji użyteczności publicznej. Każda realizowana przez nas inwestycja wykonywana jest z należytą starannością, dzięki czemu będą Państwo w pełni zadowoleni z naszej pracy.

Prowadzimy także prace związane z wykańczaniem wnętrz. Naszym Klientom oferujemy pełen zakres usług związanych z odświeżeniem pomieszczenia lub całkowitą jego renowacją.

Nasze wyspecjalizowane ekipy prowadzą wszelkiego typu prace związane z usługami budowlanymi i remontowymi w Poznaniu i okolicach w tym: wyburzenia i rozbiórki, prace murarskie, tynkowanie, betonowanie, szpachlowanie, malowanie, prace posadzkarskie, montaż paneli i wykładzin, układanie płytek, gresów, glazury wraz ze specjalistycznym docinaniem, montaż płyt kartonowo-gipsowych, suchej zabudowy, montaż sufitów podwieszanych, instalację stolarki drzwiowej.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednią dla siebie usługę


Budowa

Budowa „Pod Klucz”

 


Malowanie

Malowanie

 


Szpachlowanie

Szpachlowanie

 


Układanie Płytek

Układanie Płytek

 


Wykończenia wnętrz

Wykończenia wnętrz

 

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz zapytać o budowę - śmiało, napisz do nas lub zadzwoń. Czekamy właśnie na Ciebie

Administratorem danych osobowych jest firma MERITUM TEAM Anna Wojtkowiak z siedzibą: 60-466 Poznań, ul. Żegiestowska 23 wpisana do CEDiG, REGON 301497921, NIP 781-122-57-71. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityka prywatności.