Ukosowanie i Cięcie Płytek

Nasza firma świadczy usługi cięcia i ukosowania płytek ceramicznych oraz gresów. Cięcie, fazowanie, ukosowanie wykonujemy na mokro, na stacjonarnych maszynach z zastosowaniem tarcz diamentowych renomowanych producentów. Produktem naszych działań są płytki o idealnie krawędziach. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu mamy możliwość ukosowania pod wieloma kątami.

Oferujemy również usługi: układanie płytek, projektowanie i aranżacja wnętrz.

Cięcie płytek na naszej maszynie

Dlaczego warto nam zaufać?

Naszą pracę wykonujemy sumiennie i rzetelnie. Na przyciętych przez nas płytkach nie zajdą Państwo wyszczerbień ani odprysków.

Korzystanie z naszych usług to nie tylko oszczędność czasu ale również pieniędzy. Glazurnik zostaje całkowicie odciążony z najbardziej czasochłonnego zajęcia podczas układania glazury lub terakoty – czego efektem jest skrócenie czasu montażu płytek.

Płytka z wyciętym otworem na gniazdko

Prace wykonujemy na maszynie stacjonarnej, dzięki czemu efekt jest dużo lepszy niż przy zastosowaniu ręcznej przycinarki do glazury. Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać cięcia bardziej skomplikowane niż przy użyciu ręcznych narzędzi.

Oferujemy możliwość dojazdu do klienta i odebraniu od niego płytek. Nie musisz martwić się dowozem glazury do naszej siedziby. My zrobimy to za ciebie.

Zależy ci na czasie?! – usługę wykonamy szybko i w ustalonym terminie.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, glazurników, biur projektowych i architektów wnętrz z Poznania i okolic.

Płytka z wyciętym nietypowym podłużnym otworem Układanie białych płytek Płytki przycięte i ułożone przez naszych pracowników

Jeżeli zależy ci na jakości skontaktuj się z naszymi fachowcami już dziś!

Bezpośredni kontakt w sprawie usługi: 605-222-728

Przycinanie i ukosowanie płytek – Cennik

Aktualna cena usługi wynosi od 32,00 zł za metr netto cięcia lub ukosowania i uzależniona jest od rodzaju i wielkości płytki. Więcej informacji pod numerami telefonów: 605-222-728

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz zapytać o budowę - śmiało, napisz do nas lub zadzwoń. Czekamy właśnie na Ciebie

Administratorem danych osobowych jest firma MERITUM TEAM Anna Wojtkowiak z siedzibą: 60-466 Poznań, ul. Żegiestowska 23 wpisana do CEDiG, REGON 301497921, NIP 781-122-57-71. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityka prywatności.