Projektowanie i aranżacja wnętrz

Urządzenie własnego mieszkania lub domu jest nie lada wyzwaniem. Dobór odpowiednich kolorów, oświetlenia i materiałów może niejedną osobę przysporzyć o zawrót głowy. Nasi doświadczeni projektanci wnętrz chętnie pomogą w tym jakże trudnym zadaniu jakim jest odpowiednia aranżacja wnętrz.

Oferta projektowania i aranżacji wnętrz skierowana jest zarówno do osób prywatnych, które chcą coś zmienić w swoim mieszkaniu, jak również do firm pragnących urządzić stylowe, reprezentacyjne i użytkowe biuro, kawiarnię lub restaurację. Wykonujemy projekty koncepcyjne oraz projekty wykonawcze wnętrz wraz z kompleksową realizacją i nadzorem inwestycji na terenie Poznania i okolic.

Aranżacja salonu wykonana przez naszych specjalistów

Projekt wnętrza na miarę potrzeb

Opracowujemy w pełni aranżacje wnętrz: kuchni, salonu, sypialni, łazienek i biur. Proponowane przez nas materiały i produkty są najwyższej jakości. Cieszą nie tylko oko, ale są również bardzo trwałe i solidne. Projektanci z firmy remontowo budowlanej Meritum Team z Poznania starają się, by urządzane pomieszczenie w pełni odpowiadało upodobaniom Klienta.

Kuchnia wykonana według naszego projektu - dom prywatny w Poznaniu

Kuchnia wymaga generalnego remontu? Skontaktuj się z nami – opracujemy projekt aranżacji wnętrza wg Państwa wytycznych i go zrealizujemy. Oferujemy układanie płytek, terakoty, paneli, malowanie lub tapetowanie oraz dostawę i montaż mebli i urządzeń kuchennych.

Zagospodarowanie niewielkich wnętrz

Niewielkie wnętrza, które są mało ustawne, nie stanowią dla naszych zdolnych projektantów problemu. Zastosowanie odpowiedniego oświetlenia, dobór kolorów i sposobu ich łączenia spowoduje, że niewielki pokoik wizualnie powiększy swoją powierzchnię.

Aranżacja wnętrza dla inwestora prywatnego z Poznania

Nie działamy szablonowo. Każda nasza aranżacja wykonywana jest w sposób przemyślany z uwzględnieniem wskazówek i preferencji klienta. Projektowanie wnętrz we współpracy z inwestorem sprawia, że pomieszczenia prezentują
indywidualny, niepowtarzalny charakter.

Projekt wnętrza i wykonanie

Poza przygotowaniem aranżacji oferujemy także pomoc przy realizacji projektu wnętrza. Nadzorujemy prace wdrożeniowe naszych pomysłów, dobieramy wykonawców poszczególnych etapów oraz odpowiedniej jakości materiały i produkty. Dotrzymujemy terminów. Nasi Klienci oszczędzają w ten sposób swój cenny czas.

Łazienka zaprojektowana przez naszych projektantów

Zadzwoń lub napisz już dziś

Na spotkaniu wstępnym postaramy się poznać Państwa upodobania, zwyczaję i pomysły. Informacje te wraz z planem pomieszczenia posłuża nam do wykonania projektu wnętrza, który po akceptacji i wprowadzeniu niezbędnych poprawek będzie przez nas realizowany.

Otrzymają Państwo również szacunkową wycenę usługi – osobną dla projektu i wdrożenia.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz zapytać o budowę - śmiało, napisz do nas lub zadzwoń. Czekamy właśnie na Ciebie

Administratorem danych osobowych jest firma MERITUM TEAM Anna Wojtkowiak z siedzibą: 60-466 Poznań, ul. Żegiestowska 23 wpisana do CEDiG, REGON 301497921, NIP 781-122-57-71. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityka prywatności.