Szpachlowanie ścian

Wyrównanie ścian jest czynnością bardzo ważną, wymagającą wprawy i doświadczenia. Nasi specjaliści położą i wyszlifują gładzie szybko i sprawnie. Szpachlujemy zarówno ściany tradycyjne jak i te wykonane z płyt kartonowo-gipsowych. Tak przygotowane przez naszą ekipę ściany są gotowe do malowania lub tapetowania.

Naszym Klientom z Poznania i okolic oferujemy usługę szpachlowania metodą tradycyjną i natryskową. Wybór metody zależy od powierzchni, na której ma być zastosowana gładź, oraz użytego materiału.

Metoda tradycyjna

Szpachla nakładana jest ręcznie, co pozwala na wykonanie jej nawet na niewielkich powierzchniach. Cena szpachlowania: od 22,00zł/m2 netto.

Metoda natryskowa

Szpachla rozprowadzana jest na powierzchni przy użyciu agregatu. Dużą zaletą takiego szpachlowania jest zwiększone tempo prac,   jednak metoda to staje się opłacalna przy dużych powierzchniach.

W obydwu metodach ściany i sufity szlifujemy mechanicznie specjalną szlifierką podłączoną do odkurzacza. Znacząco ogranicza to pylenie w pomieszczeniu.

Zadzwoń i umów się na darmową wycenę usługi

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz zapytać o budowę - śmiało, napisz do nas lub zadzwoń. Czekamy właśnie na Ciebie

Administratorem danych osobowych jest firma MERITUM TEAM Anna Wojtkowiak z siedzibą: 60-466 Poznań, ul. Żegiestowska 23 wpisana do CEDiG, REGON 301497921, NIP 781-122-57-71. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityka prywatności.