Malowanie pomieszczeń

Malowanie to prosty sposób na odświeżenie pokoju, dodanie do niego odrobiny kolorytu, a nawet na optyczne powiększenie pomieszczenia. Polecamy skorzystanie z naszej oferty malowania pomieszczeń dla Klientów z Poznania i okolic.

Prace zaczynamy od zabezpieczenia pomieszczenia oraz dokładnego sprawdzenia stanu ścian. Jeśli Twoje ściany są uszkodzone, spękanie lub nierówne możemy dla Ciebie wykonać szpachlowanie. W kolejnym etapie szlifujemy gładź korzystając ze specjalistycznego sprzętu w celu uniknięcia nadmiernego pylenia do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. Powierzchnie zabrudzone, zatłuszczone są wstępnie myte wodą z detergentem. Przed przystąpieniem do zasadniczych prac ściany są osuszane i odpylane. W razie konieczności stosujemy farby izolacyjne.

Stosujemy tylko najlepsze materiały renomowanych producentów. Cenimy sobie Państwa czas i pieniądze, dlatego też nie testujemy nowych i niesprawdzonych preparatów w domach naszych Klientów. Cena malowania: od 9,00zł/m2 netto.

Skontaktuj się z nami i umów się na darmową wycenę usługi

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz zapytać o budowę - śmiało, napisz do nas lub zadzwoń. Czekamy właśnie na Ciebie

Administratorem danych osobowych jest firma MERITUM TEAM Anna Wojtkowiak z siedzibą: 60-466 Poznań, ul. Żegiestowska 23 wpisana do CEDiG, REGON 301497921, NIP 781-122-57-71. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityka prywatności.